Son dakika haberi bulunmamaktadır.   İletişim  
Haberkulesi.com

Anasayfa | Tv Reytingleri | Haber Ara | Foto Galeri | Videolar | Anketler | Sitene Ekle | RSS Kaynağı |

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Galatasaray Manchester United'ı Şikeyle mi Eledi ?

18 Yıl önce Galatasary'ın İngiliz devi Manchester United'ı eleyerek tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi'ne girmesi ile ilgili olarak Ünlü Yorumcu eski hakem Ahmet Çakar Twitter''da, "Her şey düzgün olsa idi; G.Saray İstanbul'da M.Unite''ı eleyip ilk kez Şampiyonlar Ligi'ne giremezdi..." diye yazmıştı.


Çakar'a bir destek de eski MHK başkanı Ahmet Güvener'den geldi,''Olayın tanıkları hakem Kurt Röthlisberger'i parayla bağladıklarını söylüyorlardı.''

Kategori  Kategori : Futbol
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 3537
Tarih  Tarih : 07 Eyll 2011, 14:20

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

 

18 Yıl önce Galatasary'ın İngiliz devi Manchester United'ı eleyerek tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi'ne girmesi ile ilgili olarak Ünlü Yorumcu eski hakem Ahmet Çakar Twitter''da, "Her şey düzgün olsa idi; G.Saray İstanbul'da M.Unite''ı eleyip ilk kez Şampiyonlar Ligi'ne giremezdi..." diye yazmıştı.


Çakar'a bir destek de Eski MHK başkanı Ahmet Güvener'den geldi,''Olayın tanıkları hakem Kurt Röthlisberger'i parayla bağladıklarını söylüyorlardı.''

SABA gazetesi, bu iddiayı MHK eski Başkanı Ahmet Güvener'e sordu. İşte Güvener'in verdiği yanıt: "Sami bu olayı bana ve birçok insana anlattı. Kurt Röthlisberger'i parayla bağladığını söyledi. Bana ne zaman bu konuyu açmaya kalksa 'Daha fazla konuşma. Ben MHK Başkanı'yım. Türkiye'deki hakemlerin başındayım. Böyle şeylerden çok rahatsız oluyorum" derdim. Ama 'Röthlisberger'i parayla bağladım' dediğini defalarca duydum. Yapıp yapmadığını bilmem. Ama anlattığına şahidim. Benim anlayışımda, yapıldıysa da anlatılacak şey değil, yapılmadıysa da anlatılacak şey değil."

AHMET ÇAKAR NE DEMİŞTİ?

"Her şey düzgün olsa idi; G.Saray İstanbul'da Manchester United'ı eleyerek ilk kez Şampiyonlar Ligi'ne giremezdi. GS'lilerin milat dediği maçı siz bir de Sami Çölgeçen, Röthlisberger ve Adnan Polat'a sorun.

Ağır iddia: Ben ve Çölgeçen bir odaya gireceğiz. KURAN'ı da masaya koyacağız ve en sevdiklerimiz üzerine yemin edeceğiz. Ben diyeceğim ki; 2 Kasım 1993 gecesini hatırlıyor musun? Hani Sarıyer Urcan'da yenilen balıktan sonra saat 24:00... Sami gözlerime bakıp 'Eeee' diyecek. Kurt Röthlisberger sana "I can help you because tomorrow is very important for Turkey and GS" (Sana yardım ederim çünkü yarın Türkiye ve GS için çok önemli) dedi mi diyeceğim. Elimiz KURAN'da ve en sevdiklerimizin üzerine yemin ederek."

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Futbol

En Çok Okunan Haberler

ANKET

Hangi Marka Cep Telefonunuz Var ?

Tüm Anketler

Yayınlanan haber ve yazılar kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Web sitemizin dışında farklı sitelere yönlendiren linklerin içeriklerinden ve sitedeki haberlere yapılan yorumlardan Haberkulesi.com sorumlu değildir. Haberkulesi.com Basın Meslek İlkelerine Uymaya Söz Vermiştir. Haberkulesi.com © 2007-2015 Tüm hakları saklıdır.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Gizlilik Politikamız