Hakkımızda

Tüm web siteleri ve benzer platform adreslerinde olduğu gibi, istatistiksel kullanıcı dosyaları haberkulesi.com‘e kaydedilir. Bu dosyalar; IP adresiniz, İnternet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın işlevleri, işletim sisteminiz ve oturum açma ve oturum kapatma sayfalarınız gibi birçok standart bilgi içerir. Kaydedilen dosyalar kesinlikle istatistiksel amaçlarla kullanılmaz ve mahremiyetinizi ihlal etmez. IP adresiniz ve diğer bilgiler kişisel verilerinizle bağlantılı değildir.

 

Kurabiye

“Çerez” kelimesi, web sitesi sunucusunun bilgisayarınızın sabit diskine yerleştirdiği küçük bir metin dosyasını tanımlamak için kullanılır. Web sitemizin bazı bölümleri, kullanıcının rahatlığı için çerez kullanabilir.

 

Dış bağlantılar

https://haberkulesi.com adresi , sayfalarında çeşitli İnternet adreslerine bağlantılar içerir. haberkulesi.com web sitesi, atıfta bulunduğu ve tanıtımını yaptığı web sitelerinin içeriğinden veya veri koruma ilkelerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlama işlemi yasal olarak “referans verme” olarak kabul edilir.

 

İletişim

https://haberkulesi.com üzerinde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili olarak ; Her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi iletişim sayfamızdan bize iletebilirsiniz.